Kurumsal

Siverek Taksi Durağı

Siverek Hürriyet Taksi Durağı 15/09/2011 tarihinde Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Durağın ilk şöförü Sayın Yusuf BEGAN tarafından kurulmuştur. Daha sonra durağa diğer şöförler de gelerek ekip olarak çalışmaya başlamışlardır. 
Aynı zamanda Siverek ilçesinin en eski taksisi olan Siverek Taksi, şöförü Yusuf BEGAN'ın yönetiminde uzun yıllar Siverek ilçesine hizmet vermektedir. 2011 yılında sarı taksi gelmeden de hizmet veren taksi durağımız Ticari  Taksi uygulaması ile birlikte kurumsal olarak çalışmaya başlamıştır. 
Bugün tüm dünyada "Siverek Taksi" aramasını yaptığınızda karşınıza çıkan ilk site www.siverektaksi.com sitesidir. BU, tesadüf değildir, işlerini iyi yapan insanların hem işleri hem de site adresleri ön planda olmaktadır. Bu gelenek 2015 yılında web sitemiz açıldığından beri değişmemiştir. Bu değişmeyen gelenek, günümüzde de devam etmektedir. Bugün Siverek ilçesindeki vatandaşlarımız, memurlarımız, öğretmenlerimiz, askerlerimiz ve tüm çalışanlarımız, siverek taksi durağı ile çalışmaktadır. 
Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm müşterilerimize , arkadaşlarımıza,  bizden maddi manevi desteğini esergemeyen siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Sizler sayesinde bugünleri görmekteyiz.
Yusuf BEGAN
Siverek Taksi Şöförü
Image

Fotoğraf Galerisi

Siverek Taksi Durağımızdan Fotoğraflar
Siverek Merkez Taksi
Siverek Çarşı Taksi
Siverek Belediye Taksi
Siverek Hürriyet Caddesi Taksi
Siverek Esmerçayır Taksi
Siverek Abdulkadir Odabaşı Cd. Taksi
Siverek Hastane Taksi
Siverek Cezaevi Taksi
Siverek Otel Taksi
Siverek Köy Taksi
Siverek Caddesi Taksi
Siverek Alay Caddesi Taksi
Siverek İlçe Milli Eğitim Taksi
Siverek Kaymakamlık Taksi
Siverek Pazar Yeri Taksi

ADRESİMİZ

Hürriyet Taksi Durağı, Hürriyet cd, Ziraat Bankası Yanı, Siverek /Şanlıurfa
0532 641 0962

SOSYAL MEDYA

© 2024 Siverek Taksi. Siverek'in En İşlek Taksi Durağı. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL